Sed elit quam, iaculis sed semper sit amet, sollicitudin vitae nibh. Quisque at magna eu augue semper euismod. Fusce commodo molestie luctus. Donec mollis nulla ipsum, vitae faucibus dui dapibus at. Cras ullamcorper eget ipsum vel volutpat.

Otváracie hodiny počas Vianoc
Otváracie hodiny počas Veľkej noci 2023
Kúp obraz a podporíš správnu vec
Ceny spotrebiteľskej súťaže

© 2015 Ronneby restaurant.

PLANEO ELEKTRO

Otváracia doba:

Po – Ne: 9.00 – 20.00

Kontakty:

Web:  www.planeo.sk
Email: banskabystrica@planeoelektro.sk
Telefón: 048 / 290 13 12
33 | PLANEO ELEKTRO – 1. poschodie

Sociálne siete

Facebook

PLANEO Elektro pôsobí na Slovensku od roku 2009 ako najmladšia sieť elektropredajní. V súčasnosti 47 obchodov ponúka svojim zákazníkom sortiment spotrebnej elektroniky, malé a veľké domáce spotrebiče, IT techniku, telekomunikačnú a záhradnú techniku, hračky a bežné potreby do domácností.

Dynamický kvantitatívny a kvalitatívny rast posunul PLANEO Elektro už po niekoľkých rokoch do popredia v rámci elektrotrhu, jednak z pohľadu obratovej výkonnosti a rozsahu sortimentu, jednak z pohľadu pestrej škály služieb a širokej zákazníckej základne.

Rozhodovacie nákupné procesy zákazníkov ovplyvňujú mnohé aspekty a detaily, ktorým sieť prikladá značný význam v podobe komfortných služieb šitých na mieru: predĺženie záruky až na 5 rokov, poistenie výrobkov voči odcudzeniu alebo poškodeniu, variabilný splátkový systém, okamžitá výmena tovaru, doručenie tovaru zadarmo, odvoz a ekologická likvidácia starého spotrebiča, záručný a pozáručný servis, odborné poradenstvo vyškoleným personálom, darčekové poukazy na nákup výrobkov.

Starostlivosť o zákazníka v PLANEO Elektro nekončí predajom, preto snahou siete je a ostane aj naďalej budovanie trvalého, vzájomne výhodného vzťahu. Spokojnosť zákazníkov so službami PLANEO Elektro umožnila sieti vybudovanie bonusového programu Rodinná karta, ktorý v súčasnosti už eviduje registráciu bezmála 100 tis. majiteľov vernostných kariet.

Sieť PLANEO Elektro s celo územným pôsobením si uvedomuje aj svoju spoločenskú úlohu a zodpovednosť za každý región, v ktorom pôsobí. Okrem ekologických záväzkov spojených s likvidáciou starých spotrebičov a batérií podporuje viaceré projekty charitatívnych organizácií pracujúcich s deťmi – OZ Integrácia, venuje sa sponzoringu mnohých regionálnych a celoslovenských športových podujatí a v súčasnosti zamestnáva už vyše 630 zamestnancov zo všetkých kútov Slovenska.

PLANEO Elektro prostredníctvom pravidelných letákov a upútaviek na webovej stránke http://www.planeo.sk prináša svojim zákazníkom exkluzívne cenové ponuky z oblasti elektra, záhrady a potrieb pre domácnosť, predstavuje každoročné prichádzajúce novinky a ponúka celý rad užitočných informácií súvisiacich s výberom a kúpou nových spotrebičov.