Sed elit quam, iaculis sed semper sit amet, sollicitudin vitae nibh. Quisque at magna eu augue semper euismod. Fusce commodo molestie luctus. Donec mollis nulla ipsum, vitae faucibus dui dapibus at. Cras ullamcorper eget ipsum vel volutpat.

Prevádzka DONUT SK otvorená
Nákupná horúčka s Vladom – INTERSPORT
Svetový deň životného prostredia

© 2015 Ronneby restaurant.

PARTYLAND

Otváracia doba:

Po – Ne: 9.00 – 20.00

Kontakty:

Web:  www.partyland.sk
Email: bb-point@partyland.sk
Telefón: 0918 476 444
28 | PARTYLAND – 1. poschodie

Sociálne siete

Facebook

Partyland je obchod, kde nájdete všetky párty produkty na Vašu oslavu, párty, karneval alebo svadbu. V predajni Partyland môžete nájsť najširší výber latexových balónov (viac ako 200 druhov) a fóliových balónov (viac ako 200 druhov), ktoré Vám s radosťou nafúkame héliom. Nájdete u nás aj obludné balóny čísla v 8 farebných prevedeniach a balóny písmena v dvoch farebných prevedeniach.

Tiež máme široký výber párty produktov, ako sú narodeninové sviečky, fontány na tortu, párty klobúčiky, girlandy, konfety rôznych tvarov a farieb a ďalšie produkty s ktorými si môžete vyzdobiť Vašu oslavu, párty, narodeniny alebo svadbu. V ponuke produktov máme aj jednorazový a riad, obrusy v rôznych farieb, motívom happy birthday a s obrázkami obľúbených rozprávkových postavičiek Vašich detí. Tiež konfety a lampióny šťastia rôznych tvarov a farieb.

PARTYLAND má veľký výber dámskych, pánskych a detských kostýmov na každú príležitosť ako je halloween, karneval, párty v kostýmoch. K svojim kostýmom si u nás môžete vybrať aj z bohatej ponuky doplnkov ku kostýmom ako sú Boa, parochne, rukavice, putá, klobúky, cylindre, zábavné okuliare, make-upy a ďalší široký výber párty doplnkov.

Jednou z celoročne predávaných produktov v PARTYLANDE je zábavná pyrotechnika, ktorou si môžete urobiť veľké finále na každej Vašej oslave, párty alebo svadbe. Ohňostroje (kompaky), prskavky, fontány, rímske sviece, a petardy to všetko nájdete v našej celoročnej ponuke.

V predajni PARTYLAND umiestňujeme aj sezónny tovar, ktorý je prispôsobený jednotlivý sviatkom ako je karneval, ples, Valentín, Halloween, Vianoce a Silvester a ďalšie.